CD - Circle is our way

1. Rád nosím žlutou

Neustále přikrášluji sám sebe a kritizuji ostatní. Říkáš: „dávní hlupáci byli poctiví“,a tak se ptám a křičím: „Kdo je svatý?“. Promiň, nikdy neříkám celou pravdu. To přece není lež, vždyť ty také rád nosíš žlutou. 

2. Číslo

Zeptali se na jméno, on odpověděl číslo. Vím, že stará čísla umírají, i brouci umírají a já již zjistil, že je mohu i zabít. Mladá čísla také umírají a syn zmlátil svého otce jako psa a pes je prachsprostá potrava.

3. Věnováno tobě

Neexistuje melodie, která by popsala  mé představy. Neexistuje melodie, která by popsala můj hněv.A tak opět křičím, protože každá matka není dobrá. Budu křičet dokud budu moci dýchat a věř, že se ještě jednou nadechnu.

4. Do pusy

Podívej se na mě. Nedávej si hlaveň ke spánku, nezapomeň, že ze šesti jeden přežívá. Udělej to tak, aby bylo všechno v pořádku. Stačí už jen to, že budeme muset po tobě tu sračku zamést, nenuť nás proto, abychom tě ještě opravovali. Říkám, podívej se na mě, podívej se do mě, víš, že já nikdy nebudu ty, stárneme.

5. Války by měli vést ženy

Toto jsou pravé emoce, mrtvé dítě v náručí matky.Toto jsou pravé emoce, nemohoucnost vrátit jednu sekundu zasraného života. 

6. Tvoje tvrdé jádro

Slyšel jsem tebe, jak mi říkáš, že máš rozbité tělo. A já dál, dívám se zbaběle jinam, to abych ti nemusel pomáhat. Ne, neexistuje bůh, existuje jen skutečnost, a tou jsou sračky a hudba, která je stejně silná, jako jsou ženy.

7. Plivni si pod nohy

Co dělají, jakpak si počínají, když jsou o samotě tyranové, tyránkové, diktátoři, malí a velcí, ti co urvali moc, nebo ji zneužili, malí lidé co potřebují vysoké, třeba pomyslné podstavce, aby si připadali větší. A co děláš o samotě ty? Také slézáš k nám dolů?

8.Tygr

Necháváme ptáky v klecích zpívat a pářit se. Ach tygře, ty snad pro své žhavé oči nevidíš.
Stojíme na kraji svého hnízda, vraťte se ke mě, do středu, jinak silnější lovec ukojí svou potřebu. Ach tygře.

webdesign Karel Hejkal | system Tomáš Tříska